Padají daně, něco si přej a něco si kup 🌟

Super hrubá mzdaO snížení daní bych po „Parobkousvku“ jednal i s marťany. A to kdykoliv. Ano pane Krátký, kdykoliv. Vám a ostatním socanům i sociálním inženýrům navzdory. A asi proto mě nikterak neruší, že se tentokrát vedle ODS postavil Bába, Mlaus, nebo Tomio. Z řad opozičních lavic ODS plní program a naplňuje základní ideologický cíl – levný stát. Je potřeba připomenout, že na takovou situaci se pravicový volič něco načekal.Je na to vhodná doba?

Superhrubou mzdu nám tu chová tehdejší ministr financí, Andrej Babiš, od roku 2015. Už tehdy měla být zrušena. Nicméně, snižovat daně v době krize je rovněž zcela logický krok k nastartování ekonomiky.

Nebudou ty peníze chybět?

Peníze lidí, v jejich peněženkách, lidem chybět nebudou. Peníze lidí, ve státní kase, státu pochopitelně chybět budou. Stát bude muset méně utrácet. Není potřeba zastírat negativní dopad na kraje a obce. Je zřejmý.

Když se dnes Alenka v říši dluhů ráno vzbudila, uvědomila si, že čím méně peněz jí zůstane k dispozici, tím méně jich utratí. Kdo ví proč mě to nikterak neděsí: